Skaties video

SIA “Spectre Latvia” ir viens no mūsdienīgākajiem tekstilapstrādes uzņēmumiem Latvijā.

Specializējamies funkcionālo aktīvās atpūtas un sporta apģērbu ražošanā daudziem zināmiem un starptautiski atzītiem zīmoliem.

PAKALPOJUMI

Spectre Latvia piedāvā pilnu ražošanas pakalpojumu ciklu, sākot no modeļa izstrādes pēc klienta skicēm līdz masveida ražošanai (modeļu izstrāde, dizaina un jaunu tehnoloģiju attīstība, iepirkumi un loģistikas procesi, paraugu izgatavošana, kvalitātes kontrole, izstrādājumu šūšana un piegāde klientiem)

Modeļu izstrāde

Spectre Latvia spēj apmierināt klientu visneparastākās vēlmes, piedāvājot inovatīvus un funkcionālus risinājumus. Modeļa izstrādes procesā iedziļināmies klientu prasībās, kā arī konsultējam par labākajiem risinājumiem.

Modeļu izstrāde sevī ietver produktu koordinatora darbu ciešā sadarbībā ar klientu, konstrukciju izstrādi pēc klientu tehniskajām specifikācijām un zīmējumiem, kā arī izstrādājuma cenu kalkulāciju (materiālu, ražošanas laika aprēķinu).

Produktu attīstība

Produkta attīstības grupas darbs ietver modeļa izstrādes procesā radušos ideju realizāciju, attīstot un izveidojot tehnoloģiski un funkcionāli izaicinošus produktus. Savu ambīciju un klientu vēlmju īstenošanai, pielietojot nestandarta risinājumus un inovatīvus materiālus, tiek veikti dažādi eksperimenti. Rezultāts ir redzams gan klientu izstrādājumos, gan Spectre kolekcijā, gan dažādās ražošanā izmantotās iekārtās un to palīgaprīkojumos.

Iepirkumi un Loģistika

Iepirkumi tiek veikti sadarbībā ar klientiem un plānojot prognozētos pasūtījumu apjomus. Tas ir posms no materiālu iepirkumiem līdz ražošanas uzsākšanai.

Loģistika nodrošina klientiem pilnu servisu - materiālu sagādi un uzglabāšanu, ienākošo materiālu kvalitātes kontroles pārbaudi, iekšējo un ārējo klientu apkalpošanu, kravu pieņemšanu un nosūtīšanu.

Paraugu ražošana

Paraugu ražošanas procesā tiek veidoti modeļu prototipi un to tehnoloģiskie apraksti, piefiksējot visus klienta komentārus un veicot uzlabojumus modeļa prototipa izstrādē.

Balstoties uz profesionāļu piedāvātajām tehnoloģiskajām iespējām, iedziļinoties detaļās, audumu un materiālu tehniskajās īpašībās, kā arī, ņemot vērā klientu spējas un vajadzības, tiek piedāvāti efektīvākie risinājumi gan klientam, gan masu ražošanai. Lepojamies, ka spējam piedāvāt augstākajām kvalitātes prasībām atbilstošus paraugus, ko ar atzinību ir novērtējuši mūsu klienti.

Ražošana

Saviem klientiem piedāvājam plaša spektra izstrādājumu ražošanu, sākot ar šūtajiem un beidzot ar līmētajiem un bezšuvju izstrādājumiem, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām.

Ražošana tiek veikta trīs mūsdienīgās ražotnēs, kas aprīkotas ar modernām iekārtām - automātiskās piegriešanas un klāšanas mašīnām, speciālo tehnoloģiju iekārtām (ultraskaņas apstrādei, lāzergriešanai, līmēšanai u.c.), izšūšanas, automātiskās stepēšanas un šūšanas iekārtām, tādējādi spējot piedāvāt inovatīvus risinājumus apģērbu ražošanā atbilstoši piedāvātajam tirgus segmentam.

Kvalitātes kontrole

Spectre Latvia pievērš īpašu nozīmi kvalitātei, lai nodrošinātu produkta atbilstību klientu izvirzītajām prasībām un standartiem. Kvalitātes uzraudzība notiek visos ražošanas posmos – sākot ar izejmateriālu (auduma un aksesuāru) kontroli, konstrukciju kontroli un koriģēšanu, prototipu pārbaudi atbilstoši klientu nosacījumiem, piegriešanas kontroli (izklājumiem, auduma klāšanai, piegriešanai un komplektēšanā), šūšanas kontroli (pārbaudi šūšanas plūsmā un šūšanas plūsmas beigās) un beidzot ar gatavo izstrādājumu pārbaudi.

Produkti

Spectre Latvia sadarbībā ar vadošajiem zīmoliem funkcionālo apģērbu nozarē piedāvā plaša sortimenta apģērbu izgatavošanu pārgājieniem, kāpšanai kalnos, kalnu slēpošanai, riteņbraukšanai, skriešanai, golfa un zvejas sporta piekritējiem no trikotāžas, flīsa, vilnas, Softshell, Polartec, membrānaudumu u.c. audumu veidiem.

Izstrādājumi atšķiras no citu ražotāju produkcijas ar inovatīviem tehnoloģiskiem risinājumiem, piemēram, līmētām kabatām, rāvējslēdzējiem un starplikām, dekoratīvajām plakanšuvēm ar augstu valkāšanas komfortu, līmētajām apakšmalu apdares šuvēm, līmēšanas tehnoloģijas izmantošanu elastīgos materiālos, stepētajiem izstrādājumiem u.c.

Tehnoloģijas

Inovatīva pieeja tehnoloģiju un produktu radīšanā, procesu vadībā un jautājumu risināšanā ir pamats uzņēmuma attīstībai un spējai būt vienai no daudzsološākajām kompānijām tirgū. Tā ir mūsu pārliecība, tādēļ ik gadu ieguldām līdzekļus iekārtu iegādē un personāla apmācībās. Gadījumos, ja tirgū nav pieejamas iekārtas mūsu inovatīvo ideju realizēšanai, veicam to izgatavošanu speciāli aprīkotā attīstības departamenta darbnīcā.

Produktu attīstības un ražošanas procesā izmantojam ne tikai šūšanas nozarē ierastās iekārtas, kas ir nepieciešamas pārdrošāko klientu vēlmju un savu ideju īstenošanai, piemēram, ultraskaņas griešanu, ultraskaņas savienošanu, malu līmēšanu, šuvju līmēšanu, funkcionāli pielāgotu karstuma presēšanu, karstās iespiešanas tehnoloģijas, lāzera griešanu, šūšanu ar plakanvīles un zig-zag specmašīnām, slēptās vīles šūšanu, automātisko šūšanu (stepēšanu), bet arī citas speciālās iekārtas.

Pateicoties jaunām un pilnveidotām iekārtām un nepārtrauktai tehnoloģiju un personāla attīstībai, radām funkcionālus izstrādājumus, kuru izgatavošana ar nozarē plaši lietoto standarta aprīkojumu nebūtu iespējama.

Kvalitāte

Kvalitāte ir viena no Spectre pamatvērtībām. Lai varētu piedāvāt augstākās kvalitātes produktus un lai nodrošinātu 100% klientu apmierinātību, izveidota speciāla Spectre Kvalitātes pārbaudes sistēma, kas balstīta uz starptautiskiem kvalitātes standartu principiem un prasībām.

Spectre Kvalitātes pārbaudes sistēma nodrošina kvalitāti visos ražošanas posmos. Katrs uzņēmuma darbinieks ir atbildīgs par kvalitatīvu darba izpildi savā ražošanas posmā. Mūsu uzņēmuma filozofija ir balstīta uz nepārtrauktiem uzlabojumiem un ir svarīga katra darbinieka līdzdalība šajā procesā. Jo tikai kopīgi mēs varam nodrošināt augstākās kvalitātes prasībām atbilstošus izstrādājumus un veicināt mūsu klientu apmierinātību.

Serviss

Mēs cienām un novērtējam mūsu klientus, gan ārējos, gan iekšējos. Uzņēmums eksistē, pateicoties klientiem, tāpēc apzināmies klientu prasības un operatīvi reaģējam.

Mēs attīstāmies kopā: izstrādājām un ražojam jaunus produktus, pilnveidojam tehnoloģijas, procesus un klientiem nodrošinām augstu servisu. Spectre Latvia klienti vienmēr var rēķināties ar savlaicīgu (precīzu) piegādes laiku. To nodrošina disciplīna uzņēmuma iekšējā servisa līmeņa uzturēšanā.