Skaties video

Spectre Latvia ir uzņēmums ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi un cilvēkiem. Mēs uzskatām, ka pret ikvienu cilvēku ir jāizturas ar cieņu, neskatoties uz viņa tautību, vecumu, dzimumu vai rasi.

Mēs vēlamies radīt darbiniekiem pievilcīgu darbavietu, jo apmierināti darbinieki spēj sasniegt labākus rezultātus, tādējādi dodot sniedz labumu gan darba vietai, gan kolēģiem, gan mūsu sadarbības partneriem.

VAKANCES

Ja Tevi interesē darbs Spectre Latvija, gaidīsim pieteikumu uz e-pasta adresi darbs@spectre.lv

Uzņēmums, rūpējoties par saviem darbiniekiem, nodrošina:

• Darbu dinamiskā un stabilā starptautiskā uzņēmumā;
• Daļēji apmaksātas transporta izmaksas darbiniekiem, kas ceļu uz darbu mēro no vietām, kas nav uzņēmuma transporta  maršrutos;
• Godprātīgu attieksmi un sociālās garantijas;
• Apmācības un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas;
• Labiekārtotu darba vidi un mūsdienīgu darba aprīkojumu;
• Superkolēģus draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā;
• Kopīgus kolektīva atpūtas pasākumus.

Spectre Latvia aicina darbā šuvējas uzņēmuma ražotnēs Kalnciemā, Aucē un Rēzeknē (mēnešalga pirms nodokļu nomaksas EUR 620).

Saskaņā ar Spectre Latvia Privātuma politiku Jūsu sūtītā informācija tiek uzglabāta un apstrādāta konkrētam mērķim – personālatlasei. Uzņēmums kā datu pārzinis ir atbildīgs par Jūsu personas datu apstrādi, tādēļ ievēro konfidencialitāti to apstrādē. Ja ir jautājumi par uzņēmumā veikto personas datu apstrādi, lūgums rakstīt uz e-pasta adresi: gdpr@spectre.lv

Vairāk par Privātuma politiku: https://spectre.lv/lv/atbildiba

Prakses iespējas

Spectre Latvia piedāvā studentiem prakses iespējas uzņēmumā, lai papildinātu zināšanas dažādās studiju jomās - īpaši apģērba un tekstila tehnoloģiju jomā. Tā ir lieliska iespēja papildu akadēmiskajām zināšanām iegūt arī praktiskas iemaņas. Mūsu pieredzē ir arī veiksmes stāsti, kad praktikanti izcili pierāda sevi prakses laikā un kļūst par uzņēmuma darbiniekiem. Ja Tev rodas interese par prakses iespējām, esi laipni aicināts sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi darbs@spectre.lv ar norādi “Prakse”.

Nāc veidot savu nākotni kopā ar Spectre Latvia!